O nas

Kilka słów o naszej działalności

Firma Modern Financial Systems Sp. z o.o. posiada wieloletnie doświadczenie w branży doradztwa finansowego. Współpraca z coraz większym gronem przedsiębiorców pozwoliła osiągnąć wiele sukcesów oraz zwiększyć kadrę wykwalifikowanych specjalistów. Podstawową działalnością spółki Modern Financial Systems jest pozyskiwanie środków z Funduszy Unijnych, sporządzanie biznes planów, studiów wykonalności oraz analiz finansowych.
Spółka w ramach swojej działalności realizuje projekt, w ramach którego pogłębia wiedzę przedsiębiorców na temat szeroko rozumianych funduszy europejskich, a także pomaga w uzyskaniu dofinansowań. Analitycy firmy Modern Financial Systems zapewniają kompleksowe wsparcie już na etapie planowania inwestycji, przygotowywania projektu oraz sporządzania wniosku o dofinansowanie z budżetu unijnego.
W projekt ten zaangażowana jest grupa ambitnych i kompetentnych specjalistów w zakresie pozyskiwania dotacji. Doświadczenie oraz wielokrotne sukcesy wpływają na szybki rozwój firmy a tym samym na zapewnienie profesjonalnego doradztwa unijnego.